معماری
خانه / خواندنی های جالب / توضیحاتی در مورد اونهایی که همزاد دارندو چگونگی دوری از همزاد

توضیحاتی در مورد اونهایی که همزاد دارندو چگونگی دوری از همزاد

توضیحاتی در مورد اونهایی که همزاد دارندو چگونگی دوری از همزاد

خیلی از کسانیکه براشون سرکتاب گرفته میشه و همزاد بد دارند.

این سوال براشون پیش میاد که همزاد چیست و چرا همزاد

با اونها مشکل پیدا کرده و یا چطور ممکنه موجب مرگ همزادخود و یا فرزند او شوند.

دوستان برای شما یک توضیح مختصر میدم که هر فرزند

انسان که بدنیا میاد یک نفر از خانواده جن هم بدنیا میاد

که چون در یک لحظه بدنیا میایند بهش همزاد میگویند.

و این همزاد در کنار انسان زندگی میکند و گرچه ممکنه همزادهای

اجداد نیز در دورو بر ما زندگی کنند. و ممکنه فرزندانی هم داشته باشند .این نوع جن همیشه در کنار انسانها فقط میتونه زندگی کنه ولی نه قابل رویت است و نه قابل احساس و کاری هم به کار آدم نداره تا زمانی که انسان براش مشکل درست کنه و این مشکل معمولا چطور بوجود میاد اینطور که چون اونها برای ما غیر قابل رویت هستند گاها ممکنه که در زمانیکه در حال ریختن آبجوش و یا ذغال و یا آتش روی زمین هستیم ندانسته روی اونها بریزم و موجب آسیب و یا حتی مرگ آنها شویم همچنین آنها در مقابل اشیاء تیز و برنده هم حساس هستند. و حال راه حل چیست که ندانسته به آنها آسیب نرسونیم.

شاید از قدیمیها شنیده باشید که وقتی ذغال آتش و یا آبجوش روی زمین میریزید بسم الله بگویید این بسم الله مانند یک اخطار و زنگ خطر برای آنهاست و موجب میشه اونها کمی دور شوند و آسیب نبینند.

و اونهایی که همزاد دارند باید دعای دفع همزاد بگیرند و توی دعاها دفع همزاد کار هرکسی نیست و کمتر کسی میتونه دعای دفع همزاد درست و با قدرت بزنه اینو باید بگم دمنظور انتخاب یک دعای پر دقدرت نیست خید این توانایی و قدرت موکلین دعانویس است که به دعا قدرت میده نه نسخه دعا.

درباره ی محمدزاده

همچنین ببینید

mata-uang-surga-mojok

‍ ‍ﺯﻣﯿﻦ، ﻣﮑﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺍﺳﺖ

‍ ‍ﺯﻣﯿﻦ، ﻣﮑﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺍﺳﺖ ﺟﺎﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭﺱ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯽ …

11 دیدگاه

 1. سلام استاد متاسفانه هم خودم هم همسرم همزاد داریم که بسیار تو زندگی ما گره انداخته تمام پولمون از دستمون میره چطور میتونم دعای دفع همزاد بگیرم

 2. سلام برای دفع همزاد چجور با شما باید تماس گرفت
  ممنونم

 3. سلام.من قبلا نماز میخندم ادم با اعتقادی بودم ولی الان ۱۰ سال بی دین شدم خدارو فش میدم استغفراله.زندگیم داغون شده ۴۰ تا خواستگاری رفتم همش مشکلات بهم گفتن همزاد دارم باید چیکارش کنم تا خودم و نکشتم؟

  • سلام خودتون دلیل مشکلات را فرمودید ولی خارج از این حرفها احتمالا سحر دارید و برای موفقیت از دستورالعملهای قانون جذبی استفاده کنید روی آرامش کار کنید چون تا خود را آرام نکنید امواج مثبت ارسال نخواهید کردو بیشتر به عرفان و خدا روی بیاورید. من هم برای شما دعا میکنم .

 4. سلام حاج آقا تورو به پهلوی شکسته زهرا به منم دعا کنین خیلی تنها و بی کسم همزاد بد هم دارم دعا کنین خدا خودش بهم رحم کنه نامم منیژه

 5. سلام
  فرض کنیم یکی به این روش مثلا اب جوش ندونسته باعث مرگ همزاد شده یا اون اسیبی دیده،حالا باید چیکار کرد؟دیگه الان دعای دفع همزاد بکار میاد؟

 6. سبام به استاد عزیز
  از راهنمایی شما بسیار سپاسگذارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.