معماری
خانه / خواندنی های جالب / چرا جن ها در زندگی ما انسان ها دخالت میکنن

چرا جن ها در زندگی ما انسان ها دخالت میکنن

jkdg

جن ها به یکی از دلایل زیر در زندگی انسان ها دخالت می کنند و اسباب مشکلات را فراهم می کنند:

۱ـ  انتقام

چنانکه گفتیم انسان ها، جن ها را نمی بینند، اما آنها ما را می بینند و به همین خاطر ممکن است انسانها ناخواسته به بعضی از جن ها یا اعضای خانواده آنها آسیبی وارد کنند، مثلا پا روی آنها بگذارند و یا … که در این صورت جن به خاطر انتقام در زندگی این شخص دخالت می کند و اسباب مشکلات را فراهم می کند.

۲ـ عشق و عاشق شدن

جن ها هم مانند انسان ها متشکل از دو جنس نر و ماده هستند که به همین علت ممکن است جن عاشق انسانی شود و وارد بدن وی شود که در پی ورود جن به بدن انسان مشکلاتی پدید می آید.

۳ـ  شرارت جن

جن ها همچون انسان ها دارای ادیان و عقاید مختلفی هستند و ممکن است مسلمان، مسیحی، یهودی و یا … باشند و طبعا بعضی از آنها بد و بعضی خوب هستند. برای همین شرارت از بعضی از آنها طبیعی است.

4- ورود به قلمرو

بعضی از جنها به قلمرو خود بسیار حساس هستند و کسانی که به قلمرو آنها وارد میشوند شدیدا با عکس العمل آنها مواجه میشوند.

5- باز بودن دروازهای ورودی ما

ما انسانها جسممون فقط نقش یک کالبد همچون ماشین را بازی میکنه و این روحه انسانه که اونو بکار می گیـره و براش تصمیم می گیــــره چه عمل یا عکس العملی نشون بده و چه آینـــده ای برامون رقم بخــوره . و بنا به دلایلــی وقتی که ما گرفتار افکار و نیروهای منفی میشویـــم دروازه هــــای ورودی جسم ما که همانند اتمسفر کــــره زمین عمل میکنــــه و ما را از عوامـل خارجـــی حفظ میکنــــه سست و یا باز میشه که اجنه هایی منتظـــــر چنین فرصتــــی هستند و بسرعت وارد جســــم ما میشوند و در عملکرد جسم و روح دخالت میکنند. که این باز بودن دروازه های ورودی ما یکی از دلایل مهـــــم و رایج است که اتفاق میافتـه. که درجات اون فرق میکنــه و بستگی به میزان آسیب اون دروازههـــــا داره.مثــــلادر مثال هنگــام آسیب شدیـــد دروازههـا  یک آدم جنایتکار که حتـــی بیدلیـل دست بجنایت میزنه و با اعمال و افکار شیطانی موجب باز شدن دروازههـــای خودش شده و ارواح و اجنه شیطانی بشدت در او نفوذ کرده اند و روح انسانــــی در عملکرد بسیار ضعیف شده و جسم نیز تحت فرمان آنهاست.

و راه حل تقریبا بمانند باطل کردن طلسـم است و اینکه هنوز توان برای روح انسانی باشد که با گرفتن ابطال سحــرها و حرزهــــای مخصوص . اونهـا راخارج و با تغییر در افکار عادات رفتار ارتعاشات و امواج خـود را تغییر دهیم تا دیگـر نتوانند ما را ردیابی و مزاحمت ایجاد کند.

 

درباره ی محمدزاده

همچنین ببینید

05423

‍ موانع خودرا کشف وافکار خود را عوض کنید

‍ موانع خودرا کشف وافکار خود را عوض کنید هر کسی موانع خاص خود را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.